Žaliųjų ežerų g. 49

+370 5 2102333

renginiai@verkiai.lt

Originalios dovanos

Spausdinti


Dovanos sertifikatas

Puiki dovana gurmanams ir nepamirštami įspūdžiai. Restoranas gali išrasyti dovanos sertifikatą pasirinktai sumai. Sertifikatas gali būti vardinis ir nevardinis, jo galiojimo laikas iki vienerių metų laiko. Dažniausiai sertifikate nurodoma suma nuo 200 iki 300 litų dviems asmenims. Vakarienės sąskaitai neviršijus sertifikate nurodytai sumai, skirtumas nedengiamas, o sąskaitai viršijus sertifikate nurodytą sumą skirtumą padengia patys svečiai. Sertifikatas atspausdinamas ant A4 formato lapo ir įdedamas į firminį voką.

Reikalingų metų vynas

Originalios dovanos
Puiki galimybė nustebinti jaunavedžius, solenizantus arba svečius, pažyminčius jubiliejus, sukaktuves. Vakaro pradžioje svečiams pristatomas reikalingų metų vynas, portas, armanjakas arba konjakas. Butelio etiketė pademonstruojama kiekvienam vakaro svečiui. Ant vyno etiketės puikuojasi derliaus metai, kurie kaip nors susiję su vakaro šeimininkais arba svečiais. Jaunesniems svečiams galima užsakyti ir sausą vyną ar šampaną, o vyresniems svečiams labiau tiks stiprinti ir saldūs vynai, kaip sauternes, portas, madeira ir pan., o taip pat armanjakai, konjakai. Būtina užsakyti iš anksto. Kainos priklauso nuo pasirinktų metų ir gėrimo rūšies. Tauriųjų gėrimų pilama simboliškai, paragavimui, todėl net didžiausiam pobūviui pakanka nuo 1 iki 3 butelių. 

Dovanų krepšiai

Puiki dovana gurmanams. Artėjant asmeninei šventei arba Šv. Kalėdoms būtų smagu gauti pintą krepšį prikrautą įvairiausių delikatesų, pradedant sūriais ir žąsų kepenėlių paštetais ir baigiant vynais bei restorano konditerių pagamintais šokoladiniais saldainiais ir sausainiais. Krepšio dydis ir komplektacija priklauso nuo kiekvieno užsakovo poreikių ir komplektuojamas pagal individualius užsakymus. Krepšys pakuojamas į permatomą plastiką ir perrišamas kaspinu, galima įdėti Jūsų atviruką su palinkėjimais.  

Graviruoti vardiniai įrankiai

Originalios dovanos
Restoranas gali pasiūlyti solidų asmeninį 8 įrankių komplektą įpakuotą gražioje odinėje dėžutėje. Ant kiekvieno įrankio yra išgraviruotas svečio vardas ir pavardė. Gali būti išgraviruotas įmonės pavadinimas. Komplektą sudaro peilis ir šakutė užkandžiams, pagrindinis peilis ir šakutė, peilis ir šakutė žuviai, pietų šaukštas ir desertinis šaukštelis. Komplekto kaina su graviravimu 699 Lt. Šį komplektą galima padovanoti arba laikyti restorane ir naudotis kiekvieną kartą apsilankant restorane.

Viskis su dedikacija ant etiketės

Ant gamyklinių etikečių galima užrašyti įvairias dedikacijas ir palinkėjimus žmogui, kuriam dovanojamas šis „Glenfidich“ markės viskis. Galimas trijų rūšių pasirinkimas, priklausomai nuo viskio brandinimo ir išlaikymo amžiaus. Etiketė su užrašu yra talpinama po pagrindine ir yra tiekiama be užrašo iš pačių gamintojų.

© 2024 UAB Gero serviso garantija. Visos teisės saugomos. sukūrė