Žaliųjų ežerų g. 49

+370 5 2102333

renginiai@verkiai.lt

10 priežasčių...

Spausdinti


1. Tikri istoriniai Rūmai Vilniaus mieste su ypatinga aura. Šimtametis parkas, panoraminė apžvalgos aikštelė, grynas oras ir puiki vieta fotografijoms, bei pasivaikščiojimams renginio metu. 

2. Kokybiškas ir iš tiesų skanus maistas, kuris gaminamas vietoje tik Jūsų renginiui. Patiekalus kūrė šefai iš Michelin ir Kempinski viešbučių restoranų. Mūsų tortai laimėję tarptautinius prizus. Nemokamai degustuokite užsakomus patiekalus.

3. Mūsų patirtis ir siaura specializacija. Jokio konvejerio, aptarnaujame tik užsakytus renginius, nėra lankytojų iš gatvės. Jauskitės išskirtiniais vakaro šeimininkais. Didžioji dauguma užsakovų - pagal svečių, kurie jau pas mus lankėsi, rekomendacijas.

4. Erdvi ir nemokama automobilių aikštelė prie pat renginio vietos. Nepatirsite nepatogumų ir papildomų išlaidų. Jei reikės taksi, šalia restorano yra taksi įmonės bazė. 
 
5. Restoranas pritaikytas svečiams su negalia, - mums vienodai svarbūs visi svečiai.

6. Informacija internete - net šešiomis kalbomis, - Jūsų svečiai iš užsienio gali iš anksto susipažinti su vieta, jos istorija. Mūsų dėmesys ir rūpestis Jūsų renginiu, prasideda gerokai iš anksto...

7. Sąžiningas požiūris į užsakovus, - jokių paslėptų mokesčių, nutylėtų išlaidų, gudravimų. Prieš renginį gausite išsamų ir labai detalų pasiūlymą. Apmokami tik tie gėrimai, kurie suvartoti pagal faktą. Kaina tokia pat prieinama, kaip ir kituose panašios klasės restoranuose.

8. Jau galima tuoktis ir Verkių dvare. Išduosime būtinus dokumentus Civilinės metrikacijos biurui. Ceremonija papildomai nieko nekainuos.
 
9. 100 % kokybes garantija ! Arba grąžinsime pinigus, jei neįvykdėme savo įsipareigojimų.
 
10. Siūlome ko nesiūlo niekas kitas visoje Lietuvoje ! Tame tarpe ir nemokamų paslaugų (kaip pav. šampano atidarymas kardu). Susisiekite su mumis, kad dar šiandien Jums išsiųstumėme išsamų pasiūlymą.
© 2024 UAB Gero serviso garantija. Visos teisės saugomos. sukūrė